nabytektop24.cz

ARBYD Matně bílý dubový kancelářský kontejner Thor 42,2 x 56,2 cm

Kancelářský kontejner ARBYD Matně bílý dub je ideálním řešením pro ukládání dokumentů a dalších pracovních potřeb. S rozměry 42,2 x 56,2 cm a moderním designem se dokonale hodí do každého kancelářského prostoru. Patří do kategorie zásuvkových kontejnerů.
ARBYD Matně bílý dubový kancelářský kontejner Thor 42
Do obchodu »
Značka: ARBYD
3 456

Stylový kancelářský kontejner Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně bílá barva a dubový dekor dodávají kontejneru osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled kontejneru. Kontejner disponuje 3 prostornými zásuvkami, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Příjemným bonusem je možnost první zásuvku uzamknout a nedovolit tak vniknutí jiné osoby k vašim cenným dokumentům. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Ostatní parametry: Výška 56,5 cm. Šířka 42,2 cm. Hloubka 56,5 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub. Dekor přední strany Matně bílý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Plast. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. .