nabytektop24.cz

ARBYD Matně šedá dubová kancelářská komoda Thor 161,8 x 46,5 cm

Kancelářská komoda Thor v matně šedé dubové barvě s rozměry 161,8 x 46,5 cm. Ideální řešení pro uskladnění dokumentů a dalších kancelářských potřeb. Patří do kategorie kancelářských skříní.
ARBYD Matně šedá dubová kancelářská komoda Thor 161
Do obchodu »
Značka: ARBYD
9 396

Stylová kancelářská komoda Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně šedá barva a dubový dekor dodávají komodě osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled komody. Komoda disponuje 3 prostornými zásuvkami a uzavíratelnou skříňkou s policí, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Ostatní parametry: Výška 62 cm. Šířka 161,8 cm. Hloubka 46,5 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka, zásuvky Matně šedý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Barva Šedá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. . .