nabytektop24.cz

ARBYD Matně šedá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm

ARBYD Matně šedá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm je ideální volbou pro vaši kancelář. Tento produkt z kategorie kancelářských skříní vyniká moderním designem a kvalitním provedením. Nechte se přesvědčit jeho praktičností a funkčností při každodenním používání.
ARBYD Matně šedá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm
Do obchodu »
Značka: ARBYD
9 396

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně šedá barva a dubový dekor dodávají skříňce osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled skříně. Skříň disponuje 3 uzavíratelnými prostornými policemi, a 5 výklenky (neboli nikami), kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Ostatní parametry: Výška 180 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 33 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka Matně šedý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. .