nabytektop24.cz

ARBYD Matně šedá dubová kancelářská skříň Thor 158,2 cm x 52 cm

ARBYD Matně šedá dubová kancelářská skříň Thor s rozměry 158,2 cm x 52 cm je ideální volbou pro každou moderní kancelář. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše dokumenty a potřeby. Vyberte si kvalitní kancelářskou skříň od ARBYD a užijte si praktičnost a styl.
ARBYD Matně šedá dubová kancelářská skříň Thor 158
Do obchodu »
Značka: ARBYD
9 396

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně šedá barva a dubový dekor dodávají skříňce osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled skříně. Skříň disponuje 3 uzavíratelnými prostornými policemi, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Ostatní parametry: Výška 158,2 cm. Šířka 52 cm. Hloubka 33 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka Matně šedý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. .