nabytektop24.cz

ARBYD Matně šedý dubový kancelářský kontejner Thor 42,2 x 56,2 cm

Zařiďte si svou kancelář efektivně a stylově s ARBYD matně šedým dubovým kancelářským kontejnerem Thor. Tento zásuvkový kontejner o rozměrech 42,2 x 56,2 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše dokumenty a potřeby.
ARBYD Matně šedý dubový kancelářský kontejner Thor 42
Do obchodu »
Značka: ARBYD
3 456

Stylový kancelářský kontejner Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně šedá barva a dubový dekor dodávají kontejneru osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled kontejneru. Kontejner disponuje 3 prostornými zásuvkami, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Příjemným bonusem je možnost první zásuvku uzamknout a nedovolit tak vniknutí jiné osoby k vašim cenným dokumentům. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Ostatní parametry: Výška 56,5 cm. Šířka 42,2 cm. Hloubka 56,5 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub. Zásuvky Matně šedý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Plast. Barva Šedá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. .