nabytektop24.cz

Audo Copenhagen Hnědo šedý mramorový konferenční stolek AUDO PLINTH 100 x 60 cm

Audo Copenhagen Hnědo šedý mramorový konferenční stolek AUDO PLINTH 100 x 60 cm - Vyzdobte svůj konferenční prostor tímto elegantním mramorovým stolem od Audo Copenhagen. S jeho rozměry 100 x 60 cm a hnědo šedou barvou se tento konferenční stolek stane stylovým a funkčním doplňkem vašeho interiéru. Patří do kategorie konferenčních stolků.
EAN: 5709262024742
Audo Copenhagen Hnědo šedý mramorový konferenční stolek AUDO PLINTH 100 x 60 cm
Do obchodu »
54 005

Přestože je mramorový sokl prémiové kvality AUDO PLINTH všestranný a nadčasový, slouží k dvojímu účelu – být krásným sochařským dílem sám o sobě a zvýraznit jakékoliv předměty či dekorace, které na něm spočívají. Konferenční Stolek je vyroben z broušeného mramoru Kendzo z Íránu, který v sobě nese nádech sofistikovanosti a elegance, díky které pozvedne váš interiér o level výš. 

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat mírné barevné odchylky.

Tip k čistění: Tekutiny, jako je káva, čaj a džus, by se však nikdy neměly nechat zaschnout na mramoru, protože poškodí povrch. Nikdy neumisťujte kyselé ovoce na mramorový povrch a vyhněte se použití drsných a abrazivních chemikálií a korozivních látek. Abyste se vyhnuli každodennímu poškození, používejte podtácky a prostírání na ochranu před horkým nádobím nebo čímkoli jiným, čím byste mohli poškrábat povrch. Pokud dojde k nehodě, jednejte rychle a skvrnu setřete papírovým ubrouskem. Používejte pouze mycí prostředky s neutrálním ph. Otírejte stolek 2x týdně hadříkem z mikrovlákna. Nepoužívejte drsné a hrubé hadříky, houbičky nebo drátěnky, které mohou poškrábat povrch. Nikdy nepoužívejte kyselé čisticí prostředky (například čisticí prostředky do koupelny) nebo čisticí prostředky obsahující bělidlo. Vezměte prosím na vědomí, že mramorový tmel musí být udržován každých 8–12 měsíců v závislosti na množství použití.

Ostatní parametry: Výška 27 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 60 cm. Hmotnost 82 kg. Stolek Mramor. Typ mramoru Kendzo Írán. Designér Norm Architects. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Mramor. . .