nabytektop24.cz

Betonově šedý konferenční stolek TEMAHOME Petra III 120 x 75 cm

Nabízíme moderní a stylový konferenční stolek TEMAHOME Petra III v betonově šedém provedení. Ideální volba pro každou moderní kancelář nebo obývací pokoj. Rozměry 120 x 75 cm. Objednejte si ho nyní v naší kategorii konferenčních stolků.
EAN: 5603449625138
Betonově šedý konferenční stolek TEMAHOME Petra III 120 x 75 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
7 532
Popis produktu

Petra od značky TEMAHOME je praktickým doplňkem, kde se jemnost setkává s ultramoderním designem. Stolek se hodí do jakékoliv místnosti, a díky tvaru a velikosti se bude hodit i do menších moderních prostor. Zaujme vás především perfektní rovnováhou v kontrastu mezi robustní deskou v betonovém dekoru a subtilní černě lakovanou podnoží.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 38 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 75 cm. Deska Laminát. Podnož Černě lakovaný kov. Dekor Beton. Barva Šedá. Materiál Laminát. Materiál podnože Kov. . . .