nabytektop24.cz

Betonově šedý TV stolek TEMAHOME Nara 174 x 41 cm

Betonově šedý TV stolek TEMAHOME Nara 174 x 41 cm je ideální volbou pro moderní interiér. Skvělý design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a spokojenost s vaším nákupem. Objednejte si nyní a užijte si pohodlné sledování vašich oblíbených pořadů a filmů.
Betonově šedý TV stolek TEMAHOME Nara 174 x 41 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
16 308

TV stolek Nara od značky TEMAHOME svým robustním a zároveň minimalistickým designem doplní každý moderní a industriální interiér. Může být použit jako organizátor prostoru vyhrazeného pro váš televizor, konzole v jakémkoli rohu místnosti nebo také jako dělič prostoru. Stolek je vyroben z laminátového materiálu v dekoru betonu, se kterým kontrastují dvě matně černé zásuvky. Značka TEMAHOME nabízí širokou škálu stylového nábytku v tomto dekoru a vy tak můžete nápaditě sjednotit styl svého interiéru. 

Ostatní parametry: výška 66 cm. šířka 174 cm. hloubka 41 cm. hmotnost 60 kg. max. nosnost 50 kg. deska Laminát. Dekor Beton. Zásuvky Laminát. Barva Černá. Barva Šedá. Materiál Laminát. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 151 do 200 cm