nabytektop24.cz

Béžová přebalovací komoda Quax Loft 86 x 48 cm

Béžová přebalovací komoda Quax Loft 86 x 48 cm - praktický a stylový pomocník pro každou maminku. S dostatkem úložného prostoru a moderním designem se stane nedílnou součástí vaší dětské pokojíčku. Vyberte si kvalitu od značky Quax.
EAN: 5414375188358
Béžová přebalovací komoda Quax Loft 86 x 48 cm
Do obchodu »
Značka: Quax
9 193

Nedílnou součástí každého pokoje pro miminko je přebalovací pult. Značka Quax přichází s řadou Loft, která vás zaujme nejen svým minimalistickým designem, ale také praktičností a funkčností. Korpus je kompletně vyrobený z laminátu v něžné béžové barvě, která v kombinaci s masivní bukovou podnoží a stejně zbarvenými přihrádkami vytváří jemný a vzdušný kontrast. Komoda disponuje 3 otevřenými přihrádkami pro snadnější přístup k věcem, které potřebujete mít při přebalování po ruce. Dále disponuje 2 prostornými zásuvkami, které bohatě postačí pro uložení oblečení pro vaše miminko. Komodu lze využít samostatně nebo při dokoupení nástavby se z ní rázem stane přebalovací pult. Doporučujeme kombinaci více prvků z řady Loft, abyste vytvořili dokonalý kontrast a souhru v interiéru. Komoda Loft se skvěle hodí do minimalistických či skandinávských interiérů.

Pozn.: Zarážky pro přebalovací pult lze samostatně dokoupit.

Ostatní parametry: Šířka 86 cm. Hloubka 48 cm. Výška 92 cm. Rozměr zásuvky 75x43x20 cm. Korpus Laminát. Dekor přihrádek Buk. Rozměr 1. balíku 89x52x13 cm. Rozměr 2. balíku 85x52x11 cm. Podnož Bukové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Barva Béžová.