nabytektop24.cz

Béžová sametová podnožka MICADONI Cliff

Béžová sametová podnožka MICADONI Cliff je ideálním doplňkem pro vaši obývací nebo ložnici. Tento taburet nabízí nejen pohodlné sezení, ale také elegantní design. Objednejte si ji ještě dnes a vychutnejte si dokonalý relax!
EAN: 5903614838593
Béžová sametová podnožka MICADONI Cliff
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 010

Podnožka Cliff od značky Micadoni je výrazný kousek, který náramně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém nebo skandinávském stylu. Krásné a luxusní sametové čalounění s mírným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru. Podnožka je navíc ošetřena technologií Liquid Blocked, která zatěžuje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze podnožku snadno vyčistit. Cliff je k dispozici v široké škále barev, od neutrální bílé nebo šedé až po zářivě žlutou. Najděte si tu pravou podnožku pro svůj domov!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 70 cm. Výška 46 cm. Hloubka 70 cm. Výška podnože 1 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Gramáž 440 g /m². Typ látky Salvador 1. Čalounění Sametová látka. Rozměr balíku 1 73 x 49 x 73 cm. Barva Béžová. Materiál Samet. Materiál podnože Plast