nabytektop24.cz

Béžová třímístná sametová pohovka Richmond Waylon 221 cm

Béžová třímístná sametová pohovka Richmond Waylon 221 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlí a styl. Tento kvalitní kus nábytku patří do kategorie pohovek a bude skvěle vypadat v každém interiéru.
EAN: 8720621663669
Béžová třímístná sametová pohovka Richmond Waylon 221 cm
Do obchodu »
Značka: Richmond
88 717

Designová třímístná pohovka Waylon od značky Richmond Interiors zaujme ladnými elegantními liniemi a netradičním provedením kombinujícím několik různých materiálů. Měkký pohodlný sedák je čalouněný příjemnou béžovou sametovou látkou, zato opěradlo je potaženo látkou manšestrovou, což v kombinaci se zlatě lakovanou podnoží dodává pohovce na osobitosti a luxusu. Pohovka se díky svému vzhledu a použitým kvalitním materiálům stane nadčasovou dominantou každého vkusně zařízeného interiéru. 

Pozn.: Zobrazené čalounění je Khaki 903.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Ostatní parametry: Výška 72 cm. Šířka 221 cm. Hloubka 98 cm. Výška sedu 42 cm. Hloubka sedu 54 cm. Hmotnost 60 kg. Šířka sedu 175 cm. Čalounění opěradla Manšestrová látka (100% PES). Čalounění sedáku Sametová látka (100 % PES). Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Béžová. Materiál Látka. Materiál Samet