nabytektop24.cz

Bílá borovicová komoda Marckeric Bruna 150 x 40 cm

Bílá borovicová komoda Marckeric Bruna 150 x 40 cm je praktickým a elegantním řešením pro úložný prostor v každé domácnosti. Vyberte si tento kvalitní kus nábytku z kategorie komody a užijte si jeho přidanou hodnotu.
EAN: 8435178371638
Bílá borovicová komoda Marckeric Bruna 150 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Marckeric
10 938

Bílá komoda Bruna od značky Marckeric ze stejnojmenné řady nábytku nabízí praktický úložný prostor v podobě 3 zásuvek a uzavřených polic s posuvnými dvířky. Komoda Bruna si najde své místo nejen v obývacím pokoji, ložnici, ale i v pracovnách. Obdélníkový matně lakovaný korpus z masivního borovicového dřeva je kontrastně doplněn horní deskou, která je zanechaná v přírodním borovicovém odstínu. Zkombinujte tento kousek také s ostatními produkty řady Bruna, získejte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Šířka 150 cm. Hloubka 40 cm. Výška 80 cm. Hmotnost 44 kg. Korpus, deska Masiv borovice. Police, zásuvky MDF. Dvířka Masiv borovice. Podnož Masiv borovice. Povrchová úprava Lakované,Voskované. Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm.