nabytektop24.cz

Bílá dřevěná knihovna Germania Oslo 3267 91 x 120 cm

Bílá dřevěná knihovna Germania Oslo 3267 je ideální pro milovníky knih. S rozměry 91 x 120 cm nabízí dostatek prostoru pro vaši knižní sbírku. Vynikající kvalita a moderní design dělají z této knihovny skvělý doplněk do vaší domácnosti.
Bílá dřevěná knihovna Germania Oslo 3267 91 x 120 cm
Do obchodu »
Značka: Germania
6 486
Popis produktu

Moderní knihovna Oslo vám zaručí dostatek úložného prostoru pro vaše dekorace a knihy, a navíc vnese nádech skandinávského stylu do vašeho pokoje. Různě členěné police vám nabídnou dostatek úložného prostoru pro váš inventář. Korpus a police jsou z laminátu. Celek je doplněn dřevěnými deskami a podnoží. Zvolené materiály zaručí bytelnost celé knihovny. Hodí se do moderně zařízených interiérů se světlými prvky.

Pozn.: Vzor dřeva je dub Sanremo, který má lehký nádech do šedé barvy.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 91 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Laminát. Police Laminát. Detaily Dubová dýha s ABS hranou. Desky Laminát. Dekor Dub Sanremo. Podnož Dubová dýha s ABS hranou. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál MDF. Materiál Laminát