nabytektop24.cz

Bílá dřevěná knihovna Germania Oslo 3268 166 x 96 cm

Bílá dřevěná knihovna Germania Oslo 3268 je ideální volbou pro milovníky knih. S rozměry 166 x 96 cm nabízí dostatek prostoru pro vaši knižní sbírku. Vyrobena z kvalitního materiálu, zaručuje dlouhou životnost a skvělý vzhled. Objednejte si ji ještě dnes a vytvořte si doma útulný koutek pro čtení.
Bílá dřevěná knihovna Germania Oslo 3268 166 x 96 cm
Do obchodu »
Značka: Germania
8 679
Popis produktu

Moderní knihovna Oslo vám zaručí dostatek úložného prostoru pro vaše dekorace a knihy, a navíc vnese nádech skandinávského stylu do vašeho pokoje. Různě členěné police vám nabídnou dostatek úložného prostoru pro váš inventář. Korpus a police jsou z laminátu. Celek je doplněn dřevěnými deskami a podnoží. Zvolené materiály zaručí bytelnost celé knihovny. Hodí se do moderně zařízených interiérů se světlými prvky.

Pozn.: Vzor dřeva je dub Sanremo, který má lehký nádech do šedé barvy.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 166 cm. Šířka 96 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Laminát. Police Laminát. Detaily Dubové dřevo. Desky Laminát. Dekor Dub Sanremo. Podnož Dubové dřevo. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál MDF. Materiál Laminát