nabytektop24.cz

Bílá dubová vitrína Woodman Avon 165 x 88 cm

Bílá dubová vitrína Woodman Avon přináší stylové úložné řešení pro váš domov. S rozměry 165 x 88 cm nabízí dostatek prostoru pro vystavení vašich oblíbených předmětů. Objednejte si ji nyní v kategorii vitríny.
Bílá dubová vitrína Woodman Avon 165 x 88 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
20 644

Vitrína Avon je vyrobena z dubové dýhy a nabízí velké množství úložného prostoru. Má police různých rozměrů, které poskytují dostatek úložného prostoru pro uložení nejen knih, ale také fotek a nejrůznějších dekorací. Pokud toužíte po stylové, prostorné a kvalitní knihovně, či vitríně, pak je Avon tou správnou volbou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 165 cm. Šířka 88 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Dubová dýha. Dveře Tvrzené sklo. Police Melamin. deska. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Rozpětí Do 100 cm. .