nabytektop24.cz

Bílá komoda Germania Oslo 3216 144 x 40 cm s dubovým dekorem

Bílá komoda Germania Oslo s dubovým dekorem je perfektním doplňkem pro váš domov. S rozměry 144 x 40 cm nabízí dostatek úložného prostoru a skvěle se hodí do kategorie komod. Objednejte si ji ještě dnes!
Bílá komoda Germania Oslo 3216 144 x 40 cm s dubovým dekorem
Do obchodu »
Značka: Germania
11 625
Popis produktu

Komoda Germania Oslo nabízí velké množství úložného prostoru, který si zamilujete na první pohled. Díky kvalitnímu zpracování a korpusu z laminátu, doplněného dvířky z pevné MDF desky s ABS hranami a tichým zavíráním. Do komody můžete uložit velké množství předmětů a pro to jsou k dispozici 2 prostorné uzavíratelné police a 3 zásuvky. Podnož, horní deska komody a úchytky jsou vyrobené z dubové dýhy s ABS hranou. Hodí se do moderně zařízených interiérů se světlými prvky.

Pozn.: Vzor dřeva je dub Sanremo, který má lehký nádech do šedé barvy.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 85 cm. Šířka 144 cm. Hloubka 40 cm. Výška podnože 12 cm. Korpus Laminát. Dvířka Bíle lakované MDF. Desky Laminát. Dekor Dub Sanremo. Úchyty Dubová dýha s ABS hranou. Podnož Dubová dýha s ABS hranou. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál MDF