nabytektop24.cz

Bílá kovová stolní lampa Halo Design Arhus

Bílá kovová stolní lampa Halo Design Arhus je moderní a elegantní doplněk pro váš interiér. Objednejte si ji nyní a získejte skvělé osvětlení pro vaše stolní aktivity.
EAN: 5705639737925
Bílá kovová stolní lampa Halo Design Arhus
Do obchodu »
Značka: Halo Design
5 555

Stolní lampa Halo Design Arhus s kovovým stínidlem je ozvláštněna kontrastním prvkem z mahagonového dřeva, který umožňuje natočit stínidlo podle vašich potřeb. Svůj název lampa dostala podle dánského města Århus, kterému se přezdívá „město úsměvů“. A právě motiv úsměvu je do designu lampy zakomponován – najdete ho na horní části stínidla. Lampa je dostupná i v šedé a černé barvě. V sérii Arhus najdete také závěsná světla a nástěnné a stojací lampy – osvětlení ve vašem interiéru tak může být dokonale sjednocené.

Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva lampy je bílá.

Ostatní parametry: Výška 35 cm. Průměr 18 cm. Délka napájecího kabelu 150 cm. Hmotnost 1,08 kg. Světelný zdroj 1x G9 max. 28W. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Bíle lakovaný kov. Podstava Kov, mahagon. dřevo. Barva Bílá. Materiál Kov. . .