nabytektop24.cz

Bílá plstěná barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží 75 cm

Bílá plstěná barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží 75 cm je ideální volbou pro moderní interiéry. Vyberte si kvalitní barovou židli z naší široké nabídky a doplňte tak svůj domov stylovým kouskem.
Bílá plstěná barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží 75 cm
Do obchodu »
Značka: Tabanda
18 845

Ručně vyrobená barová židle Diago vás svým naturalistickým a originálním designem zaujme již na první pohled. Sedák židle je inspirován japonskými origami a potažen plstí pro větší pohodlí. Dřevěné dubové zpracování podtrhne celkový design židle, díky čemuž se bude hodit do moderních interiérů a dodá do nich nadčasový prvek.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 88 cm. Šířka 48 cm. Hloubka 49 cm. Výška sedu 75 cm. Sedák Kov. Tloušťka plechu 2 mm. Tloušťka plsti 4 mm. Podnož Březová překližka, dýha dub. Barva Bílá. Materiál Kov. Materiál Dýha. Výška sedu Od 68 cm. Opěradlo Ano