nabytektop24.cz

Bílá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Moss 179 cm

Nabízíme bílou sametovou dvoumístnou pohovku MICADONI Moss 179 cm, která se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Kategorie: pohovky.
EAN: 5903614750079
Bílá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Moss 179 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
32 482

Dvoumístná pohovka Moss od značky Micadoni se vyznačuje jednoduchým elegantním provedením se špetkou francouzského šarmu. Sametová látka s jemným leskem je měkká a příjemná na dotek. Čalounění není pouze poutavé ale i kvalitní, obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARDdisponuje ochranou vrstvou Cleanaboo, která zabraňuje absorpci tekutin. Navíc má velmi nízkou náchylnost ke žmolkování. Hebká náruč pohovky vám nachystá příjemné chvilky odpočinku, kdy si budete přát, aby posezení s rodinou nebo přáteli nikdy neskončilo. Pořiďte si pohovku Moss, která je v nabídce v široké škále barevných provedení. Díky tomu perfektně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém stylu nebo do vkusného glamour interiéru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 179 cm. Výška 72 cm. Hloubka 78 cm. Šířka sedu 148/164 cm. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 53 cm. Výška opěradla 36 cm. Šířka područek 15 cm. Výška podnože 20 cm. Max. nosnost 250 kg. Martindale 60.000. Čalounění Samet. Typ látky Magic Velvet 2239