nabytektop24.cz

Bílé kovové závěsné světlo Halo Design Arhus 24 cm

Bílé kovové závěsné světlo Halo Design Arhus o průměru 24 cm je dokonalým doplňkem pro každou moderní interiérovou koncepci. Objednejte si ho ještě dnes a osvěžte svůj domov kvalitním a designově precizním svítidlem.
EAN: 5705639737802
Bílé kovové závěsné světlo Halo Design Arhus 24 cm
Do obchodu »
Značka: Halo Design
7 542

Závěsné světlo Halo Design Arhus s kovovým stínidlem je ozvláštněno kontrastním prvkem z mahagonového dřeva. Svůj název světlo dostalo podle dánského města Århus, kterému se přezdívá „město úsměvů“. A právě motiv úsměvu je do designu světla zakomponován – najdete ho na horní části stínidla.  Světlo je dostupné ve více barvách a velikostech. V sérii Arhus najdete také nástěnné, stolní a stojací lampy – osvětlení ve vašem interiéru tak může být dokonale sjednocené.

Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérová fotografie je ilustrační, vyobrazená barva stínidla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva stínidla je bílá.

Ostatní parametry: Výška 18 cm. Délka napájecího kabelu 250 cm. Průměr stínidla 24 cm. Hmotnost 0,8 kg. Světelný zdroj 1x E27 max. 40W. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Bíle lakovaný kov. Zavěšení Mahagonové dřevo. Barva Bílá. Materiál Kov. . .