nabytektop24.cz

Bílé kovové závěsné světlo Halo Design Arhus 40 cm

Bílé kovové závěsné světlo Halo Design Arhus 40 cm je skvělou volbou pro moderní interiéry. Tento elegantní kousek z kategorie svítidel vyniká svým minimalistickým designem a dokonale doplní každý prostor.
EAN: 5705639737864
Bílé kovové závěsné světlo Halo Design Arhus 40 cm
Do obchodu »
Značka: Halo Design
9 122

Závěsné světlo Halo Design Arhus s kovovým stínidlem je ozvláštněno kontrastním prvkem z mahagonového dřeva. Svůj název světlo dostalo podle dánského města Århus, kterému se přezdívá „město úsměvů“. A právě motiv úsměvu je do designu světla zakomponován – najdete ho na horní části stínidla.  Světlo je dostupné ve více barvách a velikostech. V sérii Arhus najdete také nástěnné, stolní a stojací lampy – osvětlení ve vašem interiéru tak může být dokonale sjednocené.

Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérová fotografie je ilustrační, vyobrazená barva stínidla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva stínidla je bílá.

Ostatní parametry: Výška 30 cm. Průměr 40 cm. Délka napájecího kabelu 250 cm. Hmotnost 1 kg. Světelný zdroj 1x E27 max. 40W. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Bíle lakovaný kov. Zavěšení Mahagonové dřevo. Barva Bílá. Materiál Kov. . .