nabytektop24.cz

Bílo šedá borovicová komoda Marckeric Romantica 46 x 35 cm

Komoda Marckeric Romantica v bílo šedém provedení je ideální pro ty, kteří hledají praktický a elegantní nábytek. S rozměry 46 x 35 cm poskytuje dostatek úložného prostoru a díky borovicovému dřevu je zároveň velmi odolná. Zkrátka dokonalá volba pro každý interiér.
EAN: 8435178305107
Bílo šedá borovicová komoda Marckeric Romantica 46 x 35 cm
Do obchodu »
Značka: Marckeric
3 646

Elegantní komoda Romantica značky Marckeric je vyrobená z masivního borovicového dřeva. Použití patiny na předních čelech zásuvek vytváří atraktivní vzhled, díky čemuž získává skříň na unikátnosti a stylu. Bude skvělým doplňkem nejen vaší ložnice. Praktický prostor pro váš inventář zajistí několik zásuvek. Doporučujeme tuto skříň kombinovat také s ostatními produkty řady Romantica, získáte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 46 cm. Hloubka 35 cm. Korpus Borovicové dřevo. Zásuvky Borovicové dřevo. Podnož Borovicové dřevo. Hmotnost 12,5 kg. Barva Bílá. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. .