nabytektop24.cz

Bílý dřevěný pracovní stůl Germania Oslo 4058 144 x 145 cm

Nabízíme bílý dřevěný pracovní stůl Germania Oslo 4058 o rozměru 144 x 145 cm, který je ideální pro vaši kancelář. Tento kvalitní stůl je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a stylový kancelářský stůl.
Bílý dřevěný pracovní stůl Germania Oslo 4058 144 x 145 cm
Do obchodu »
Značka: Germania
15 987
Popis produktu

Moderní pracovní stůl Oslo nabízí velké množství pracovního prostoru. Je doplněn praktickou skříňkou, která poskytuje otevřený úložný prostor čtyř polic a tři zásuvky. Stůl je do písmene L doplněný zmíněnou komodou, tento celek bude stylovou a praktickou dominantou každé pracovny. Díky kombinaci dubového dřeva a bílé barvy je stůl moderní a připomíná oblíbený skandinávský styl. Hodí se do moderních kanceláří či pracoven.

Pozn.: Vzor dřeva je dub Sanremo, který má lehký nádech do šedé barvy 

Pozn.: Stůl je dodáván v demontu. 
Pozn.: Přídavnou desku je možné namontovat na pravou stranu desky stolu. Zásuvky lze pak přesunout na stranu levou.

 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 144 cm. Hloubka 145 cm. Korpus Laminát. Desky Laminát. Dekor Dub Sanremo. Zásuvky Bíle lakované MDF. Úchyty Dubové dřevo. Podnož Dubové dřevo. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál MDF. Materiál Laminát