nabytektop24.cz

Bílý dřevěný pracovní stůl Woodman Rayburn s kovovou podnoží 115 x 52 cm

Bílý dřevěný pracovní stůl Woodman Rayburn s kovovou podnoží 115 x 52 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický a elegantní psací stůl. Vyberte si tento kvalitní produkt z naší široké nabídky psacích stolů a vyzdobte si svůj pracovní prostor.
EAN: 4744448013333
Bílý dřevěný pracovní stůl Woodman Rayburn s kovovou podnoží 115 x 52 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
5 187

Pracovní stůl Rayburn od značky Woodman představuje stylový doplněk do vaší pracovny nebo vašeho studentského pokoje. Deska stolu je podepřená černě lakovanou kovovou podnoží, která dodává stolu perfektní stabilituPraktickým detailem je navíc vyvýšený okraj desky stolu, který jistě oceníte. Díky kombinaci použitých materiálů se skvěle hodí do minimalistických interiérů světlých barev.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 78 cm. Šířka 115 cm. Hloubka 52 cm. Deska Lakované MDF. Podnož Černě lakovaný kov. Rozměr balíku 125x65x13 cm. Barva Bílá. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . . .