nabytektop24.cz

Bílý dubový barový stůl TEMAHOME Roll 110 x 50 cm

Bílý dubový barový stůl TEMAHOME Roll 110 x 50 cm je praktický a moderní nábytek, který se skvěle hodí pro vaši domácí barovou zónu. Objednejte si tento kvalitní produkt z kategorie barové stolky ještě dnes a užijte si nezapomenutelné posezení s přáteli.
Bílý dubový barový stůl TEMAHOME Roll 110 x 50 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
10 702

Ergonomie barového stolu Roll značky TEMAHOME byla vyvinuta tak, aby vám nabídla možnost vychutnat si jídlo nebo drink se svými blízkými. Hlavní myšlenkou je nabídnout úložný prostor, uzavřený a otevřený, přístupný a prostorný. Díky svému rozměru se Roll dokáže přizpůsobit i těm nejmenším prostorům. Roll dokáže zastoupit i klasický jídelní stůl nebo poslouží jako přídavná plocha pro práci v kuchyni. Jeho jednoduchý a moderní design umožňuje najít své místo ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji. Barový stůl Roll navrhla designérka Nadia Soares.

Ostatní parametry: výška 99 cm. šířka 110 cm. hloubka 50 cm. hmotnost 41 kg. deska Dubová dýha. Podnož Lakované MDF. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál MDF. Materiál podnože Dřevo. .