nabytektop24.cz

Bílý jasanový zahradní regál Poom Busco 74,5 x 31/79 cm s výklopnou deskou

Bílý jasanový zahradní regál Poom Busco s výklopnou deskou je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši zahradu. S rozměry 74,5 x 31/79 cm se snadno vejde na každé místo a nabízí dostatek prostoru pro uskladnění rostlin, květinových dekorací a dalších věcí. Patří do kategorie zahradních stolků a je vhodný pro každého milovníka zahrady.
Bílý jasanový zahradní regál Poom Busco 74
Do obchodu »
Značka: Poom
9 375

Kompaktní a funkční regál Poom Busco s rozkládací deskou je ideální pro náročné prostory vyžadující kreativní přístup k vybavení – malé balkony, altány, terasy apod. Stolek je vybaven prostorem na květináče s bylinkami nebo květinami a také poličkami, které jsou pohodlně přístupné ze stran, což vám umožní lépe využít prostor. Stůl je vyroben z masivního jasanového dřeva v borovicovém dekoru a natřen ekologickým lakem na vodní bázi, který je odolný vůči houbám, plísním a povětrnostním vlivům.

Pozn.: V případě nepotřeby doporučujeme nábytek přikrývat.

Ostatní parametry: Šířka 31/79 cm. Hloubka 63 cm. Výška 74,5 cm. Deska Lakované jasanové dřevo. Podnož Lakované jasanové dřevo. Povrchová úprava Olej na vodní bázi. Odolnost Plísně, povětrnostní vlivy, voda, UV záření. Certifikace FSC. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Barva Béžová. Materiál podnože Dřevo