nabytektop24.cz

Bílý konferenční stolek TEMAHOME Slate 90 x 90 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Bílý konferenční stolek TEMAHOME Slate 90 x 90 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Temahome najdete momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně.
EAN: 5603449311819
Bílý konferenční stolek TEMAHOME Slate 90 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
12 005

Tento úchvatný designový stolek Slate značky TEMAHOME složený ze čtyř desek nabízí chytré řešení pro uspořádání ovladačů, časopisů a dalších drobných předmětů. Díky velkorysým rozměrům také nabízí dostatek místa na občerstvení a nápoje pro příjemně strávený večer u filmu nebo s návštěvou. Svým moderním a neokoukaným vzhledem uchvátí nejeden zrak a stane se opravdu poutavým prvkem v moderně zařízených obývacích pokojích.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 30 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 90 cm. tloušťka desky 7 cm. Konstrukce Laminát. Deska Laminát. Barva Bílá. Materiál Laminát. Materiál podnože Dřevo. . . .