nabytektop24.cz

Bílý konferenční stolek Woodman Kensal Nordic s dubovou podnoží 115×65 cm

Bílý konferenční stolek Woodman Kensal Nordic s dubovou podnoží o rozměrech 115x65 cm je skvělou volbou pro vaši kancelář nebo obývací pokoj. Tento elegantní a moderní stůl patří do kategorie konferenčních stolků a nabízí dostatek prostoru pro vaše potřeby.
EAN: 4744448010752
Bílý konferenční stolek Woodman Kensal Nordic s dubovou podnoží 115x65 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
7 487

Konferenční stolek Kensal Nordic od značky Woodman vás zaujme na první pohled. Bílá deska z laminátu je podepřená  podnoží z masivního dubového dřeva a celkový vzhled jde lehce do skandinávského stylu. Praktickým doplňkem je také bílá police pod deskou, kterou určitě využijete jako praktický odkládací prostor. Stolek Kensal Nordic se stane atraktivním kouskem v obývacím pokoji v moderním stylu s přírodními prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 115 cm. Hloubka 65 cm. Deska Laminát. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Bílá. Materiál Laminát. Materiál podnože Dřevo. . . . .