nabytektop24.cz

Bílý lakovaný psací stůl Vipack Amori 130 x 60 cm

Bílý lakovaný psací stůl Vipack Amori 130 x 60 cm je ideální volbou pro moderní kancelář nebo pracovnu. Tento psací stůl patří do kategorie psacích stolů a nabízí dostatek místa pro vaše pracovní potřeby.
EAN: 5420070214216
Bílý lakovaný psací stůl Vipack Amori 130 x 60 cm
Do obchodu »
Značka: Vipack
11 011

Stylový psací stůl Vipack Amori přinese do dětského pokoje nádech elegance a romantiky. Elegantní zpracování z lakované MDF dodá stolu patřičnou stabilitu a odolnost, které jsou u dětského nábytku vyžadovány. Stůl disponuje dvěma zásuvkami, které jsou ozdobeny průřezy ve tvaru srdcí, které zároveň slouží k pohodlnému vysunutí a zasunutí zásuvek. Průřez ve tvaru srdce najdete také na ozdobném vyvýšeném okraji desky. Stůl skvěle zapadne do moderních dětských pokojů, hodit se bude předškolákům i školákům.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 84,5 cm. Šířka 130 cm. Hloubka 60 cm. Hmotnost 25 kg. Deska Bíle lakované MDF. Zásuvky Bíle lakované MDF. Podnož Bíle lakované MDF. Barva Bílá. Materiál MDF. . . .