nabytektop24.cz

Bílý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s černou podnoží

Bílý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s černou podnoží je elegantním a stylovým doplňkem pro vaše obývacího pokoje. Patří do kategorie konferenčních stolků a nabízí vynikající kvalitu a design.
EAN: 5603449625046
Bílý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
21 235

Produktová řada Prairie od značky TEMAHOME nabízí konferenční a odkládací stolky hned v několika provedeních. Mramorové desky jsou k dispozici v mnoha různých barvách v kombinaci s kovovou/chromovanou podnoží. Můžete si tedy vybrat stolek přímo na míru, aby tak vyhovoval celkovému designu vašeho moderního nebo industriálního interiéru. Kolekce Prairie byla navržena designérkou Inês Martinho a najde si své místo například v obývacích pokojích nebo kancelářích. 

Pozn.: Vlivem přírodního materiálu můžou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 32 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 75 cm. Deska Bílý mramor. Podnož Lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . . . .