nabytektop24.cz

Bílý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s chromovanou podnoží

Konferenční stolek TEMAHOME Prairie s bílým mramorovým povrchem a chromovanou podnoží je ideální volbou pro moderní interiéry. Rozměry 120 x 75 cm poskytují dostatek prostoru pro setkání s kolegy nebo příjemné posezení s hosty. Objednejte si tento elegantní stůl z kategorie konferenčních stolků ještě dnes!
EAN: 5603449624919
Bílý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s chromovanou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
24 067
Popis produktu

Produktová řada Prairie od značky TEMAHOME nabízí konferenční a odkládací stolky hned v několika provedeních. Mramorové desky jsou k dispozici v mnoha různých barvách v kombinaci s kovovou/chromovanou podnoží. Můžete si tedy vybrat stolek přímo na míru, aby tak vyhovoval celkovému designu vašeho moderního nebo industriálního interiéru. Kolekce Prairie byla navržena designérkou Inês Martinho a najde si své místo například v obývacích pokojích nebo kancelářích. 

Pozn.: Vlivem přírodního materiálu můžou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 32 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 75 cm. Deska Bílý mramor. Podnož Chromovaný kov. Barva Bílá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . . . .