nabytektop24.cz

Borovicová komoda Marckeric Cusco 80 x 40 cm

Borovicová komoda Marckeric Cusco 80 x 40 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a elegantní nábytek. Tato komoda je vyrobena z kvalitního dřeva a nabízí dostatek úložného prostoru. Objednejte si ji ještě dnes a zpříjemněte si svůj interiér!
EAN: 8435178302281
Borovicová komoda Marckeric Cusco 80 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Marckeric
5 977

Elegantní komoda Cusco značky Marckeric je vyrobená z masivního borovicového dřeva. Použití několika různých barev vytváří atraktivní kontrast, díky čemuž získává skříň na unikátnosti a stylu. Bude skvělým doplňkem nejen vašeho obývacího pokoje. Praktický prostor pro váš inventář zajistí několik prostorným zásuvek. Doporučujeme tuto skříň kombinovat také s ostatními produkty řady Cusco, získáte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 82 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 40 cm. Podnož, Korpus Masiv borovice. Povrchová úprava Vosk. Zásuvky Masiv borovice. Barva Bílá. Barva Šedá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. .