nabytektop24.cz

Borovicová komoda Marckeric Cusco140 x 40 cm

Borovicová komoda Marckeric Cusco140 x 40 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylovou komodu. Tento výrobek patří do kategorie komody a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Vyrobena z kvalitního materiálu, je tato komoda odolná a trvanlivá. Získejte si ji ještě dnes a vylepšete svůj interiér!
EAN: 8435178307491
Borovicová komoda Marckeric Cusco140 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Marckeric
9 324

Elegantní komoda Cusco značky Marckeric je vyrobená z masivního borovicového dřeva. Použití několika různých barev vytváří atraktivní kontrast, díky čemuž získává skříň na unikátnosti a stylu. Bude skvělým doplňkem nejen vašeho obývacího pokoje. Praktický prostor pro váš inventář zajistí několik prostorným polic. Doporučujeme tuto skříň kombinovat také s ostatními produkty řady Cusco, získáte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 40 cm. Podnož Masivní borovicové dřevo. Povrchová úprava Vosk. Korpus Masivní borovicové dřevo. Dvířka Lakované MDF. Zásuvky Lakované MDF. Barva Bílá. Barva Šedá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm