nabytektop24.cz

Bukový dřevěný botník Germania Lissabon 3477 96 x 40 cm

Bukový dřevěný botník Germania Lissabon 3477 je praktický a elegantní kus nábytku pro vaši domácnost. S rozměry 96 x 40 cm nabízí dostatek prostoru pro uskladnění vaší obuvi. Objednejte si tento botník z kategorie botníky ještě dnes a užijte si pohodlí a styl do vašeho bytu.
Bukový dřevěný botník Germania Lissabon 3477 96 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Germania
6 532
Popis produktu

Botník Germania Lissabon je vyhotoven v přírodním dekoru buk. Vnitřní prostor je rozdělen mezi 2 zásuvky a 8 polic, které jsou nastavitelné. Police pojmou 20 párů obuvi. Botník má zabudované tlumiče dveří, které snižují opotřebení materiálu. Botník Lissabon bude skvěle ladit s ostatními kousky nábytku ze stejné kolekce nebo s dřevěnými prvky v moderním stylu.

 Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

 

Ostatní parametry: Výška 88 cm. Šířka 96 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Laminát. Police MDF. Dekor Bukové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Rozpětí Do 100 cm. . . .