nabytektop24.cz

Černá kovová stojací lampa Halo Design Niva 146 cm

Stylová černá kovová stojací lampa Halo Design Niva o výšce 146 cm je skvělou volbou pro osvětlení interiéru. Patří do kategorie stojacích lamp a dodá vašemu domovu elegantní vzhled.
EAN: 5705639738403
Černá kovová stojací lampa Halo Design Niva 146 cm
Do obchodu »
Značka: Halo Design
9 122

Stojací lampa Halo Design Niva nadchne všechny milovníky skandinávského designu. Stínidlo lampy je vyrobeno z černě lakovaného matného kovu a v horní části je doplněno kruhem z masivního akátového dřeva. Podstava lampy je také z kovu a díky kruhové spodní části se nemusíte bát o její stabilitu. Spojení průmyslového a přírodního materiálu působí velice vkusně a nadčasově. Lampa se tak stane ozdobou každého moderního interiéru. Můžete ji mít také v šedém barevném provedení. V sérii Niva najdete také nástěnné světlo a závěsná světla dvou velikostí.

Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva lampy je černá.

Ostatní parametry: Výška 146 cm. Průměr stínidla 24 cm. Délka napájecího kabelu 150 cm. Hmotnost 7,2 kg. Světelný zdroj 1x E27 max. 40W. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Černě lakovaný kov, dřevo. Držák Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Kov. . .