nabytektop24.cz

Černá kovová stojací lampa se dvěma stínidly Halo Design Arhus 150 cm

Černá kovová stojací lampa se dvěma stínidly od Halo Design vám dodá moderní a elegantní vzhled. S výškou 150 cm se stane dominantním prvkem vašeho interiéru a poskytne dostatek světla pro vaše každodenní aktivity. Objednejte si tuto kvalitní stojací lampu ještě dnes a vychutnejte si její příjemné osvětlení.
EAN: 5705639738236
Černá kovová stojací lampa se dvěma stínidly Halo Design Arhus 150 cm
Do obchodu »
Značka: Halo Design
11 467

Stojací lampa Halo Design Arhus se dvěma kovovými stínidly je ozvláštněna kontrastními prvky z mahagonového dřeva, které umožňují natočit stínidla podle vašich potřeb. Svůj název lampa dostala podle dánského města Århus, kterému se přezdívá „město úsměvů“. A právě motiv úsměvu je do designu lampy zakomponován – najdete ho na horní části každého stínidla. Lampa je dostupná i v bílé a šedé barvě. V sérii Arhus najdete také stolní lampy a závěsná i nástěnná světla – osvětlení ve vašem interiéru tak může být dokonale sjednocené.

Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení.

Ostatní parametry: Výška 150 cm. Délka napájecího kabelu 150 cm. Průměr stínidla 18 cm. Hmotnost 3 kg. Světelný zdroj 2x G9 max. 28W. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Černě lakovaný kov. Podstava Kov, mahagon. dřevo. Barva Černá. Materiál Kov. . .