nabytektop24.cz

Černá plstěná barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží 75 cm

Černá plstěná barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží 75 cm - dokonalá volba pro moderní interiér. Vyrobena z kvalitních materiálů, zaručuje pohodlné sezení a dlouhou životnost. Objednejte si ji ihned a vytvořte si svůj vlastní styl!
Černá plstěná barová židle Tabanda DIAGO s dubovou podnoží 75 cm
Do obchodu »
Značka: Tabanda
9 422

Ručně vyráběná barová židle DIAGO vás svým naturalistickým designem s ostrými liniemi zaujme již na první pohled. Sedák židle je inspirován japonskými origami a je potažen plstí, která se postará o vaše maximální pohodlí. Dřevěná podnož z dubové dýhy disponuje nožní opěrkou a podtrhuje celkovou osobitost židle. Dodejte s židlí DIAGO vašemu kuchyňskému ostrůvku i barovému pultíku osobitost a nadčasový prvek.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 88 cm. Šířka 48 cm. Hloubka 49 cm. Výška sedu 75 cm. Sedák Hliník, plsť. Tloušťka plechu 2 mm. Tloušťka plsti 4 mm. Podnož Dubová dýha. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál Dýha. Výška sedu Od 68 cm. Opěradlo Ano