nabytektop24.cz

Černá sametová podnožka MICADONI Cliff

Černá sametová podnožka MICADONI Cliff - stylový a pohodlný taburet pro váš interiér. Vyzkoušejte kvalitu a pohodlí, které nabízí tento elegantní kousek nábytku.
EAN: 5903614838654
Černá sametová podnožka MICADONI Cliff
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 010

Podnožka Cliff od značky Micadoni je výrazný kousek, který náramně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém nebo skandinávském stylu. Krásné a luxusní sametové čalounění s mírným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru. Podnožka je navíc ošetřena technologií Liquid Blocked, která zatěžuje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze podnožku snadno vyčistit. Cliff je k dispozici v široké škále barev, od neutrální bílé nebo šedé až po zářivě žlutou. Najděte si tu pravou podnožku pro svůj domov!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 70 cm. Výška 46 cm. Hloubka 70 cm. Výška podnože 1 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Gramáž 440 g /m². Typ látky Salvador 19. Čalounění Sametová látka. Rozměr balíku 1 73 x 49 x 73 cm. Barva Černá. Materiál Samet. Materiál podnože Plast