nabytektop24.cz

Černá sametová rohová pohovka MICADONI Ruby 273 cm, levá

Bohatě černá sametová rohová pohovka MICADONI Ruby je ideálním doplňkem moderního interiéru. S délkou 273 cm a levým uspořádáním nabídne dostatek prostoru pro celou rodinu. Vyzkoušejte pohodlnost a luxus sametu v kombinaci s praktičností rohového uspořádání.
EAN: 5903614634737
Černá sametová rohová pohovka MICADONI Ruby 273 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
35 125

Rohová pohovka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti. Příjemné sametové čalounění s mírným leskem obsahuje ochranu, která zpomaluje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze snadno odstranit rozlitou kávu nebo čaj během několika vteřin pomocí savého hadříku nebo papírové utěrky. Látka navíc prošla testem na cigarety, kdy je čalounění odolné proti tlení a vznícení. Kombinací různých modulů a velikostí pohovky si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat si tak útulné posezení podle svých představ. Sezení Ruby doporučujeme spojit s jednoduchým konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace nebo občerstvení, a vytvořit tak jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 273 cm. Výška 69 cm. Hloubka 180 cm. Šířka sedu 153 cm. Výška sedu 40 cm. Hloubka sedu 69/93 cm. Výška opěradla 29 cm. Výška podnože 3 cm. Max. nosnost 400 kg. Martindale 100.000. Gramáž 440 g / m². Typ látky Salvador 19. Čalounění Sametová látka