nabytektop24.cz

Černá sametová šestimístná pohovka do „U“ MICADONI Jodie 364 cm, pravá

Černá sametová šestimístná pohovka do U MICADONI Jodie 364 cm, pravá. Luxusní a elegantní pohovka pro vaši obývací místnost. Vyrobena z kvalitního sametového materiálu a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení. Zkrášlete svůj interiér s touto impozantní pohovkou.
EAN: 5905389091630
Černá sametová šestimístná pohovka do "U" MICADONI Jodie 364 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
63 038

Prostorná modulární šestimístná rohová pohovka Jodie od značky Micadoni zaujme svou krásnou siluetou. Čalounění je vyrobené z tkaniny, která imituje samet s jemným leskem. Látka se vyznačuje dobrou odolností proti oděru, což výrazně snižuje riziko jejího poškození, také prošla testem na cigarety, díky tomu je pohovka vhodná i do komerčních prostor. Její polstrovaný tvar vám zaručí plnohodnotný odpočinek, zatímco hluboký sedák umožní dokonalou relaxaci. Opřít se můžete také o tvarované opěráky a široké područky, které vybízejí k nespoutanému lenošení. Nízká podnož ladí s útulnou siluetou nábytku. Velký výběr modulů vám umožní vytvořit si kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašemu obývacímu pokoji v minimalistickém či skandinávském stylu. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 364 cm. Výška 70 cm. Hloubka 262 cm. Šířka sedu 160 cm. Výška sedu 40 cm. Hloubka sedu 62 cm. Výška opěradla 33 cm. Šířka opěrky 22 cm. Výška opěrky 54 cm. Výška podnože 1 cm. Max. nosnost 650 kg. Martindale 50.000. Čalounění Sametová látka