nabytektop24.cz

Černo hnědá ratanová dvoumístná pohovka Kave Home Lin 153 cm

Černo hnědá ratanová dvoumístná pohovka Kave Home Lin 153 cm - pohodlná a stylová volba pro váš obývací pokoj. Vyberte si z naší široké nabídky pohovek a udělejte si doma pohodlí.
EAN: 8433840581552
Černo hnědá ratanová dvoumístná pohovka Kave Home Lin 153 cm
Do obchodu »
Značka: Kave Home
16 513

Pletená pohovka Kave Home Lin poukazuje na časté opomíjení přírodních materiálů v moderním designu. Pohovka z přírodního ratanu je vyplétaná v netradičním kovovém rámu, který zajišťuje stabilitu a přidává dodatečný designový prvek. Příjemným bonusem je měkký sedák, který zajistí maximální komfort a pohodlí. Díky své univerzalitě se pohovka Lin skvěle hodí do interiérů, ale také do krytých exteriérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 83 cm. Šířka 153 cm. Hloubka 77cm. Výška sedu 46 cm. Šířka sedu 140 cm. Hloubka sedu 50 cm. Sedák Ratan. Čalounění Látka. Podnož Černě lakovaný kov. Výška područky 72 cm. Šířka područky 5 cm. Výška podnože 15 cm. Hmotnost 19,6 kg