nabytektop24.cz

Černý dubový odkládací stolek TEMAHOME Bruno 50 cm

Černý dubový odkládací stolek TEMAHOME Bruno 50 cm pro dokonalý úklid vaší koupelny. Ideální pro ukládání kosmetiky a dalších drobností. Vyberte si kvalitní toaletní stolek, který splní vaše požadavky!
EAN: 5603449628085
Černý dubový odkládací stolek TEMAHOME Bruno 50 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
6 286
Popis produktu

Designový odkládací stolek Bruno do interiéru přinese originalitu a hravý kontrast. Jedinečný design stolku spočívá v podnoži, kdy jedna černá kovová noha prochází skrz desku z dubové dýhy. Ideální kus nábytku do obývacích pokojů, kde ho využijete jako odkládací plochu pro drobné občerstvení nebo můžete stolek zpestřit svými oblíbenými dekoracemi. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 50 cm. Průměr 50 cm. Deska Dýha. Podnož Dýha, lakovaný kov. Dekor Dub. Hrana desky Lakovaný kov. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. Materiál podnože Dřevo.