nabytektop24.cz

Černý dubový rozkládací jídelní stůl Woodman Skagen 140/180×90 cm

Černý dubový rozkládací jídelní stůl Woodman Skagen 140/180×90 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a elegantní stůl. Rozkládací design umožňuje snadno přizpůsobit velikost stolu podle potřeby. Vhodný pro každou domácnost a restauraci.
EAN: 4744448012640
Černý dubový rozkládací jídelní stůl Woodman Skagen 140/180x90 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
16 793

Černý jídelní rozkládací stůl Skagen od značky Woodman bude krásným, ale i praktickým doplňkem vaší jídelny.  Jídelní stůl Skagen je ideální volbou nejen do menších bytů, kde při běžných dnech zůstává stůl složený a pro pohoštění návštěvy jej rozložíte. Deska stolu je vyrobená z dubové dýhované překližky v černé barvě a v kombinaci s podnoží z lakovaného masivního dubového dřeva působí elegantním a jednotným dojmem. Hodí se do tmavě laděných interiérů a jídelen.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 140-180 cm. Hloubka 90 cm. Deska Lakovaná dubová dýha. Podnož Lakované masivní dubové dřevo. Barva Černá. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . . . .