nabytektop24.cz

Černý dubový toaletní stolek MICADONI STEPPE 116 x 35 cm

Černý dubový toaletní stolek MICADONI STEPPE 116 x 35 cm - dokonalý kousek pro každou ženu, která chce mít všechny kosmetické potřeby na jednom místě. Patří do kategorie toaletní stolky.
EAN: 5903614180463
Černý dubový toaletní stolek MICADONI STEPPE 116 x 35 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
8 808

Stylový toaletní stolek Micadoni Steppe se stane dominantním prvkem každého interiéru. Minimalistické spojení lakované ocelové podnože a desky v černém dekoru dřeva vytváří atraktivní a ničím nerušený kontrast, který zaujme. Příjemným bonusem je praktická police z lakovaného MDF, která dodá více místa pro uložení vašich dekorací či dalších předmětů. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty z řady Steppe.

Tip.: V případě čištění používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které mohou nevratně poškodit povrch. Dřevo a dřevu podobné materiály jsou materiály citlivé na vysoké teploty.

Ostatní parametry: Šířka 116 cm. Hloubka 35 cm. Výška 78 cm. Hmotnost 15 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Černý kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . .