nabytektop24.cz

Černý kulatý konferenční stolek Miotto Ovidio Ø 55 cm

Černý kulatý konferenční stolek Miotto Ovidio Ø 55 cm je ideální volbou pro moderní kancelář nebo obývací pokoj. Tento stylový stůl nabízí dostatek prostoru pro kávové šálky, knihy a další předměty. Patří do kategorie konferenčních stolků a určitě vám pomůže vytvořit dokonalou atmosféru pro vaše setkání a schůzky.
EAN: 880104611411
Černý kulatý konferenční stolek Miotto Ovidio Ø 55 cm
Do obchodu »
Značka: Miotto
3 586

Moderní kulatý konferenční stolek Miotto Ovidio vás zaujme svým minimalistickým designem. Desku vyrobenou z MDF, lakovanou matnou černou barvou, doplňuje černě lakovaná matná kovová podnož, která zaručuje dokonalou stabilitu. Elegantní stolek Miotto Ovidio se skvěle hodí do moderně i retro laděných interiérů, kterým dodá jedinečnost a charakter. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 43 cm. Průměr 55 cm. Tloušťka desky 1 cm. Hmotnost 5,46 kg. Deska Matně lakovaná MDF. Podnož Matně lakovaný kov. Barva Černá. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . . .