nabytektop24.cz

Černý lakovaný konferenční stolek Banne Centre 102 x 68 cm s kovovou podnoží

Černý lakovaný konferenční stolek Banne Centre s kovovou podnoží je praktickým a elegantním doplňkem pro každou kancelář nebo obývací pokoj. S rozměry 102 x 68 cm nabízí dostatek prostoru pro dokumenty, nápoje a další potřeby. Patří do kategorie konferenčních stolků.
EAN: 8718548063891
Černý lakovaný konferenční stolek Banne Centre 102 x 68 cm s kovovou podnoží
Do obchodu »
Značka: Banne
35 276

Stylový konferenční stolek Banne Centre vás zaujme na první pohled svým designem a především použitím futuristických materiálů. Deska stolku je vyrobena z MDF desky, která je potažená speciální vrchní vrstvou Fenix NTM, která má matný nanotechnologický povrch. Fenix NTM je průlomový materiál, který disponuje vlastnostmi jako je nízký odraz světla, vysoká odolnost proti poškrábání, sametově hladký povrch, snadné čištění, extrémně matný povrch, hygienický a voděodolný, bez zanechání otisků prstů. Díky těmto vlastnostem je deska stolku skutečně maximálně odolná a příjemná na pohled. Desku doplňuje laserově řezaná a svařovaná kovová podnož v černé barvě, která stolku dodá na atraktivitě a stabilitě. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů s futuristickými prvky.

Pozn.: Venkovní použití: Ne.

Ostatní parametry: Výška 36 cm. Šířka 102 cm. Hloubka 68 cm. Deska Lakované MDF. Podnož Lakovaná ocel. Úprava podnože Laserové řezání. Povrchová úprava Fénix NTM. Odolnost vůči poškrábání Ano. Nízký odraz světla Ano. Matný povrch Ano. Voděodolnost Ano. Anti-fingerprint Ano. Venkovní použití Ne