nabytektop24.cz

Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 120 x 75 cm s chromovanou podnoží

Chcete do svého interiéru přidat eleganci a luxus? Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam s chromovanou podnoží je právě pro vás! S rozměry 120 x 75 cm se snadno vejde do každého prostoru a díky kvalitnímu zpracování vám bude sloužit po mnoho let. Objednejte si jej ještě dnes a nechte se okouzlit jeho krásou!
EAN: 5603449626098
Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 120 x 75 cm s chromovanou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
27 012
Popis produktu

Designový konferenční stolek Gleam od značky TEMAHOME zaujme svým kontrastem mezi mramorovou deskou a elegantní chromovanou podnoží. Díky mnoha barevným variantám mramoru a černě lakované/chromované podnoži nabízí Gleam desítky různých kombinací. Stolek se skvěle hodí do moderních až glamour interiérů.

Pozor.: Vlivem přírodního materiálu může docházet k lehkým barevným odchylkám.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 75 cm. Deska Černý mramor. Podnož Chromovaný kov. tloušťka desky 2 cm. max. nosnost 15 kg. Barva Černá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .