nabytektop24.cz

Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s černou podnoží

Nabízíme černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s černou podnoží z kategorie konferenčních stolků. Elegantní design a kvalitní materiály zaručují nezapomenutelný zážitek z vašich pracovních setkání.
EAN: 5603449623097
Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Prairie 120 x 75 cm s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
21 236
Popis produktu

Produktová řada Prairie od značky TEMAHOME nabízí konferenční a odkládací stolky hned v několika provedeních. Mramorové desky jsou k dispozici v mnoha různých barvách v kombinaci s kovovou/chromovanou podnoží. Můžete si tedy vybrat stolek přímo na míru, aby tak vyhovoval celkovému designu vašeho moderního nebo industriálního interiéru. Kolekce Prairie byla navržena designérkou Inês Martinho a najde si své místo například v obývacích pokojích nebo kancelářích. 

Pozn.: Vlivem přírodního materiálu můžou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 32 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 75 cm. Deska Černý mramor. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . . . .