nabytektop24.cz

Černý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Gleam 50 x 50 cm s černou podnoží

Černý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Gleam je elegantní a praktický doplněk pro vaši obývací nebo pracovní místnost. S rozměry 50 x 50 cm a černou podnoží se snadno kombinuje s ostatním nábytkem. Patří do kategorie konferenčních stolků a nabízí dostatek prostoru pro odkládání vašich nejpotřebnějších věcí.
EAN: 5603449625978
Černý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Gleam 50 x 50 cm s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
10 589
Popis produktu

Designový konferenční stolek Gleam od značky TEMAHOME zaujme svým kontrastem mezi mramorovou deskou a elegantní chromovanou podnoží. Díky mnoha barevným variantám mramoru a černě lakované/chromované podnoži nabízí Gleam desítky různých kombinací. Stolek se skvěle hodí do moderních až glamour interiérů.

Pozor.: Vlivem přírodního materiálu může docházet k lehkým barevným odchylkám.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 50 cm. Deska Černý mramor. Podnož Lakovaný kov. tloušťka desky 2 cm. max. nosnost 8 kg. Barva Černá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .