nabytektop24.cz

Černý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Prairie 50 x 50 cm s černou podnoží

Nabízíme černý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Prairie 50 x 50 cm s černou podnoží, který patří mezi toaletní stolky. Luxusní design a kvalitní materiály zaručují, že se stane skvělým doplňkem vaší koupelny či ložnice.
EAN: 5603449620430
Černý mramorový odkládací stolek TEMAHOME Prairie 50 x 50 cm s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
8 664

Produktová řada Prairie od značky TEMAHOME nabízí konferenční a odkládací stolky hned v několika provedeních. Mramorové desky jsou k dispozici v mnoha různých barvách v kombinaci s kovovou/chromovanou podnoží. Můžete si tedy vybrat stolek přímo na míru, aby tak vyhovoval celkovému designu vašeho moderního nebo industriálního interiéru. Kolekce Prairie byla navržena designérkou Inês Martinho a najde si své místo například v obývacích pokojích nebo kancelářích. 

Pozn.: Vlivem přírodního materiálu můžou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 50 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 50 cm. Deska Černý mramor. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . . . .